יצירה באור אחר - לוגו ראשי

אודות

החמלה העצמית היא כלי יקר ערך הניתן במתנה לאדם המפתח בעזרתה יכולת אמיתית לקבל ולאהוב את עצמו כמו שהוא על אף חוסר מושלמותו.

שלום,
שמי ליאת אור סמל ואני אומנית וכותבת יצירתית, בנוסף בהכשרתי אני מטפלת באומנות. בוגרת תואר B.A במדעי התנהגות במכללת עמק יזרעאל, ומסלול תרפיה באומנות בחסות הקרייה האקדמית אונו. גיליתי את האומנות מתוך התנסות עצמית בחומרים שונים ככלי שעזר לי להביע ולהעלות תכנים מהתת מודע למודע שלי, תכנים שלא תמיד ניתנים בזמן יצירה להבעה במילים ורק בהמשך דברים מתבהרים. יצרתי ללא ניסיון קודם, באופן אינטואיטיבי ולא מתוכנן מראש וגיליתי עולם שלם, חדוות יצירה והזדמנות לבטא את עצמי באותנטיות, מהבטן ולהניח למספר רגעים לראש החושב ולתבניות חשיבה.  סוג יצירה הנאיבית מעין זו חיברה אותי עמוקות לילדה הפנימית שבתוכי. תמיד אהבתי ילדים והיה לי כלפיהם חיבור מיוחד. כל ילד שחווה אתגרים שבאו לידי ביטוי בחוסר ביטחון, חוסר יכולת להשתלב חברתית מחבר אותי אל הילדה שאני הייתי אל האתגרים שאני חוויתי שהתבטאו בעיקר בהערכה עצמית נמוכה. במשך הזמן כשהתבגרתי נוכחתי להבין שהסביבה שלי היא כמו מראה המשקפת לי את תחושותיי כלפי עצמי, את הביקורת העצמית כלפי הילדה הקטנה שבתוכי. משהצלחתי באמת לחמול עליה ולקבלה איך שהיא הצלחתי לחיות בשלום עם סביבתי.

אני מאמין שלי:
כל ילד זקוק למבוגר אחד שמאמין בו ובאמצעות כך הוא מצליח להיות שלם עם מי שהוא ולהפנים זאת בעתיד בתור אדם בוגר . אני מציעה למכירה יצירות אומנות מודפסות על קנבסים עם משפטי העצמה, קלפי ברכות עם מסרים מיוחדים, כרטיסי ברכה ועוד . כל אלו מתקשרים לאתגרי היום יום ונבעו מתוך תובנות אישיות שלי לגבי ראייה ותפיסת עולם. בנוסף אני מציעה גם שירותי כתיבה. המשך גלישה מהנה ומפרה!

0:00
0:00